Naše výhody

Dmychadla Thomas, Hiblow, Airmac, Secoh a Nitto

V e-shopu najdete úplný sortiment dmychadel a náhradních dílů značek Thomas, Hiblow, Airmac, Secoh a Nitto. Dmychadlo prodáváme jako přístroj se zajištěním provozu na mnoho let. Nabídka náhradních dílů prodlouží i životnost delší dobu nevyráběných typů, například Secoh EL (nahrazených řadou Secoh JDK).

Aby dmychadlo v ČOV plnilo svoji funkci

Pro zachování výkonu dmychadla vždy po třech letech doporučujeme výměnu celé sady náhradních dílů, nikoli pouze membrán. Sada obsahuje tělesa ventilů, u nichž po delším čase dochází k únavě materiálu a poklesu výkonu, aniž je to možné běžným způsobem poznat. Menší výkon dmychadla snižuje čisticí schopnost domovních ČOV.

Objednávka servisu - zapůjčíme náhradní dmychadlo

Po dobu servisu vám můžeme zapůjčit náhradní dmychadlo. Tato varianta je vhodná třeba u servisu dmychadla určeného k provdušnění ČOV, aby nedošlo k vymření aktivního kalu, nebo například při servisu dmychadla provzdušnění jezírka. Blíže k servisu zde.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis

Při pozáruční opravě dmychadlo rozebereme, zjistíme závadu, naceníme opravu, zavoláme a opravu s vámi budeme konzultovat. Po vašem odsouhlasení dmychadlo opravíme a zašleme zpět nebo připravíme k vyzvednutí na naší provozovně. Při záruční opravě vás po zjištění závady budeme informovat o způsobu řešení reklamace.

Jsme ověřeným prodejcem na Heuréce

I vy se můžete vyjádřit k nákupu, pokud při něm neodmítnete zaslání dotazníku z heureka.cz. A reference stovek dřívějších zákazníků si můžete přečíst si můžete přečíst zde.

Jak dmychadlo pracuje

Membránové dmychadlo (značky SECOH, AIRMAC, ALITA, YASUNAGA, HIBLOW)

Hnací jednotka dmychadla je sestavena ze dvou cívek, mezi nimi je permanentní magnet. Oba konce magnetu jsou pomocí šroubů a matic spojeny se středy membrán (membrány vystřeďují polohu magnetu mezi cívkami). Membrány jsou upevněny v držáku membrán. Držák je pomocí šroubů spojen s tělesem hnací jednotky a tělesem ventilů. V tělese ventilů jsou umístěny sací a výfukové ventily.

V okamžiku přivedení střídavého proudu do cívek dmychadla začne permanentní magnet kmitat. Pohyb magnetu vyvolává obousměrnou deformaci membrán, zmenšováním a zvětšováním prostoru dochází k sání a výtlaku vzduchu.

 

Lineární pístový kompresor (NITTO)

Dmychadlo Nitto pracuje na jiném principu. Hnací jednotka pístového kompresoru je sestavena ze dvou cívek, které pohání píst. V okamžiku přivedení střídavého proudu do cívek se začne píst pohybovat. Pohybem pístu je střídavě generováno sání a výtlak vzduchu.